Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė “Strielčių lentpjūvė” (buvusi AB “A. Kavaliausko lentpjūvė”) buvo įkurta 1994 m. Esame sukaupę beveik 30 metų patirtį.

Įmonė įregistruota Prienų rajono savivaldybėje. UAB ”Strielčių lentpjūvė“ įsikūrusi Strielčių kaime, Prienų rajone.

Mūsų sėkmingos veiklos priežastys – tai maksimali atsakomybė už savo darbus, garantuota produkcijos kokybė ir išskirtinis požiūris į kiekvieną partnerį ir klientą. Mūsų 60-ties žmonių kolektyvas palyginus jaunas, tačiau jame dirba patyrę ir savo darbą gerai žinantys darbuotojai.

Įmonės pagrindinės veiklos:

Medžio apdirbimas

Įvairių matmenų statybinė mediena, obliuota mediena, beveik visa lauko bei vidaus apdaila, skiedros stogui, tiesmetrinių medienos dirbinių gamyba: grindjuostės, durų apvadai, gultai pirtims, apdailos kampai, grindų bei terasinės lentos, lauko, vidaus ir pirties dailylentės. Taip pat medienos džiovinimas.

Biokuro gamyba

Įmonė gamina ekologišką kurą – medžio pjuvenų briketus. Briketai gaminami tik iš sausų pjuvenų. Gaminant briketus nenaudojamos jokios priemaišos, klijai.

Pardavimų rinka

Savo produkciją realizuojame Lietuvoje išskyrus pjuvenų briketus didžiąją jų dalį eksportuodami į Daniją, Vokietija Mes sėkmingai bendradarbiaujam su Lietuvos dideliais prekybos centrais ir stambiomis įmonėmis. Mūsų bendrovė brangina savo gerą vardą, rūpestingai vykdo įsipareigojimus, todėl mes – patikimas Jūsų partneris.